Venedik değil Afyon! 'Antalya'ya gidecektim Antalya bana geldi'

Afyonkarahisar’da birden bastıran sağanak yağış hayatı kabusa çevirdi. İlin en işlek caddelerinden biri olan Yeşilyol Caddesinde oluşan manzara Venedik'i andırdı. Bir vatandaş, "Antalya'ya gidecektim Antalya bana geldi" sözleriyle tepki gösterdi.

Gündem 20.06.2022, 07:08 20.06.2022, 07:13
Venedik değil Afyon! 'Antalya'ya gidecektim Antalya bana geldi'

Afyonkarahisar'da etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Birçok ev ve iş yeri sular altında kalırken vatandaşlar duruma adeta isyan etti.

YEŞİLYOL VENEDİK OLDU 

Afyonkarahisar'da şehrin en işlek caddesi olan Yeşilyol Caddesi sağanak yağışın ardından adeta bir dereyi andırdı. Aracıyla gole dönen yolda ilerlemeye çalışan durumu kameraya alırken "Yeşilyol dere yatağına dönmüş deyim yerindeyse" dedi.

'ANTALYA AYAĞIMIZA GELDİ'

Organize Sanayi Bölgesi'nde etkili olan sağanak yağış Elektrikçiler Sitesi'ni olumsuz etkilerken bir vatandaş, " Antalya’ya gidecektim Antalya bana geldi” sözleriyle tepki gösterdi.

SPOR DEĞİL SU SALONU

Yoğun yağışın etkili olduğu yerde bulunan spor salonunu su bastı. Havuza dönen spor salonunda edinilen bilgilere göre, su tahliye motorları ile boşaltılmaya çalışıldı. 

YEŞİLYOL GÖLE DÖNDÜ

Şehrin en işlek caddelerinden olan Yeşilyol’da sağanak yağış sonrası adeta göle döndü. Venedik’i andıran manzaraların yer aldığı Yeşilyol’da ulaşım kontrollü bir şekilde sağlandı

Kaynak: polemikhaber.com
Yorumlar (0)
24
açık