Ali Yerlikaya Haberleri

Ali Yerlikaya haberleri ve güncel Ali Yerlikaya gelişmeleri, Ali Yerlikaya ile ilgili tüm video, Ali Yerlikaya fotoğrafları ve Ali Yerlikaya haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, Twitter hesabından Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'yı etiketleyerek açık mektup yazdı.

Gündem

4 ilde düzenlenen operasyonlarda 5 ayrı organize suç örgütünün çökertildi. Haberi, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya duyurdu.

Gündem

İçişleri eski Bakanı Süleyman Soylu’nun, mevcut İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sunum yaptığı sırada salonu terk ettiği iddia edildi.

Gündem

CHP'li Zeynel Emre, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığına, MOBESE kayıtlarıyla ilgili soru önergesi verdi.

Gündem

Kırmızı Bülten'le aranan organize suç örgütü lideri Barış Boyun İtalya'da Türk ve İtalyan polisinin düzenlediği ortak operasyon ile yakalandı.

Gündem

Hatay merkezli Ankara, Antalya, Mersin, Nevşehir, Sivas ve Şanlıurfa’da düzenlenen “Mahzen-47” operasyonlarında, 51 şüpheli yakalandı.

Gündem

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde MİT Başkanı İbrahim Kalın ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile görüşen Erdoğan, bugün de İçişleri Bakanı Yerlikaya ile...

Gündem

Erdoğan'ın gece yarısı MİT Başkanı İbrahim Kalın ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'u çağırmasının ardından, İçişleri Ali Yerlikaya sessizliğini bozdu.

Gündem

İçişleri Bakanlığı, tasarruf tedbirleri kapsamında bakan ve bakan yardımcılarının araçları ve koruma polis sayısı azaltıldığını duyurdu.

Gündem

Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın 4 yardımcısının özel kalemlerinde ve korumalarında çalışan toplam 69 polisin görevlerine son verdi

Gündem

İçişleri Bakanı Yerlikaya, İstanbul merkezli 5 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen Sibergöz 31 operasyonlarında 18 şüphelinin yakalandığını açıkladı.

Gündem

Elebaşılığını Ahmet Canık’ın yaptığı “Canık Çetesi" olarak bilinen organize suç örgütünün çökertildiği ve 21 şüphelinin yakalandığı açıklandı.