Anket Haberleri

anket haberleri ve güncel anket gelişmeleri, anket ile ilgili tüm video, anket fotoğrafları ve anket haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Türkiye Raporu tarafından gerçekleştirilen anketin sonucuna göre; CHP birinci parti olurken, AK Parti ise ikinci sırada yer aldı.

Gündem

Optimar Araştırma Şirketi seçim sonrası halkın nabzını tutmak için gerçekleştirdiği anket, AK Parti iktidarına büyük bir şok daha yaşattı.

Gündem

Seçimleri kaybeden AK Parti içindeki bir çalışma grubu, son 10 gün içerisinde seçmen davranışını etkileyen faktörleri belirleyip analiz edecek.

Gündem

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul'la ilgili olarak, "Ekrem Başkan için her anket bir öncekinden iyi geldi" açıklamasını yaptı.

Gündem

SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, Ekrem İmamoğlu-Murat Kurum anketinin sosyal medyada paylaşılması üzerine bir açıklama yaptı.

Gündem

Seçimlere 9 gün kala İstanbul'da İmamoğlu önde, Ankara'da Yavaş avantajlı durumda. Bursa ve Balıkesir'de ise CHP'nin yükselişte olduğu görülüyor.

Gündem

ORC Araştırma, İstanbul'un kritik 5 ilçesinde yaptığı anket sonuçlarını paylaştı. İşte Kadıköy, Ataşehir, Sarıyer, Esenyurt ve Eyüpsultan'da oy oranları...

Gündem

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, katıldığı canlı yayında başkentte yapılan son 2 anketin sonuçlarını açıkladı.

Dünya

Avrupa'nın sanayi devi Almanya'da yapılan Schufa anketi, Alman halkının geleceklerine endişeyle baktığını ortaya koydu.

Gündem

Yerel seçimlere kısa bir süre kala AK Parti içinde yapılan çalışmalarda, "CHP'nin Bursa ve Balıkesir’de önde olduğunun görüldüğü” belirtiliyor.

Gündem

CHP Lideri Özgür Özel, yerel seçimler öncesi 300 bin kişiyle 300 anket yaptıklarını belirterek “İlk sonuçlar müjdeli şeyler söylüyor” dedi.

Gündem

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in, Lütfü Savaş'ın adaylığı sonrası Hatay için yaptırdığı seçim anketinin sonuçları belli oldu.