Emre Belözoğlu Haberleri

Emre Belözoğlu haberleri ve güncel Emre Belözoğlu gelişmeleri, Emre Belözoğlu ile ilgili tüm video, Emre Belözoğlu fotoğrafları ve Emre Belözoğlu haberleri Polemik Haber sitemizde


Spor

Sezonu 17. sırada tamamlayarak küme düşen başkent temsilcisi MKE Ankaragücü, teknik direktör Emre Belözoğlu ile yollarını ayırdı.

Spor

Ankaragücü'nde forma giyen Garry Rodrigues, kadro dışı kalmasının ardından teknik direktörü Emre Belözoğlu hakkında, "Elindeki gücü zorbalık için kullanıyor" dedi.

Spor

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel ile MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi.

Spor

Hakem Halil Umut Meler'in 'Emre Belözoğlu planladı, provoke etti. Benden özür dilemedi' iddialarına Ankaragücü Teknik Direktörü yanıt verdi.

Spor

Halil Umut Meler, Ankaragücü-Çaykur Rizespor maçı sonrası yaşananlarla ilgili konuştu. Meler durumu Emre Belözoğlu'nun provoke ettiğini söyledi.

Spor

Hakem Halil Umut Meler'e yapılan saldırının yankıları sürerken, Yılmaz Özdil, Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu'nun geçmişten bu yana karıştığı olayları...

Spor

Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, "Çeşitli yerlerde görevi bıraktığım yazılıyor, bunlar doğru değil. Bu şartlarda asla takımı yalnız bırakamam, görevimin...

Spor

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu'nun istifa kararı aldığı, kararını da kısa bir süre içerisinde açıklayacağı iddia edildi.

Gündem

İstanbul'da banka müdürü Seçil Erzan ile birlikte 6 sanığın, ünlü futbolcuları dolandırdığı iddiasıyla yargılandığı davada, 2 sanığın tahliye edilmesine karar...