FETÖ Haberleri

FETÖ haberleri ve güncel FETÖ gelişmeleri, FETÖ ile ilgili tüm video, FETÖ fotoğrafları ve FETÖ haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Tele1'in ABD'de yaşayan temsilcisi Yılmaz Polat, Fetullah Gülen'in öldüğü ve çiftlikten ayrıldığı iddiaları sonrası örgüt içinde yaşananları aktardı.

Gündem

FETÖ elebaşı terörist Fetullah Gülen’in, ABD'nin Pensilvanya eyaletinde bulunan terör kampından kaçırıldığı öğrenildi.

Gündem

Yunanistan’a yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 5'i FETÖ şüphelisi 10 kişinin, güvenlik güçleri tarafından yakalandığı duyuruldu

Gündem

62 ilde düzenlenen operasyonlarda, kamu kurumlarına yerleşmek üzere hazırlık yapan 544 FETÖ şüphelisinin yakalandığı açıklandı.

Gündem

14 ilde FETÖ'ye yönelik eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Kıskaç-12 operasyonlarında, 60 FETÖ'cü kıskıvrak yakalandı.

Gündem

İzmir ve İstanbul'da belirlenen 16 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda, FETÖ'yle bağlantısı belirlenen 14 şüpheli gözaltına alındı.

Gündem

FETÖ terör örgütü üyeliğinden hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari Bekir Boydak, Çekmeköy'de bir villada yakalandı.

Gündem

Amasya'da bir sanık için FETÖ üyeliğinden ceza isteyen savcının, 2013 yılına ait 'hoca efendiyi dinleyin' şeklinde paylaşımı ortaya çıktı.

Gündem

MİT'in MOSSAD ajanlarına yaptığı operasyonlarda adı geçen eski polis İsmail Kaya’nın, Muhsin Yazıcıoğlu suikastı soruşturmasında itirafçı olarak ifade verdiği ortaya...

Gündem

MHP eski milletvekili adayı ve Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Orhan Özbey, AK Partililere operasyon yapan Elazığ Emniyeti’ni FETÖ'cülükle ile suçladı.

Gündem

Terör örgütü FETÖ'nün ordu ve emniyet yapılanmasına yönelik düzenlenen 'Kıskaç-10' operasyonlarında, 91 FETÖ üyesi yakalandı.

Gündem

FETÖ'nün Bahreyn imamı İbrahim Demir, kendisine emanet edilen 17 yaşındaki çocukla ilişki yaşadı. Rezil imam, müstehcen fotoğrafları şantaj için kullandı.