Oğul Haberleri

oğul haberleri ve güncel oğul gelişmeleri, oğul ile ilgili tüm video, oğul fotoğrafları ve oğul haberleri Polemik Haber sitemizde


Magazin

Ünlü Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, oğlunun yüzüne ilk kez sosyal medyada paylaştı. Oğlunun Kıvanç Tatlıtuğ'a olan benzerliği gözlerden kaçmadı.

Yerel

Isparta'nın Yalvaç ilçesinde zihinsel engelli Kamil Yıldırım, eline odunla vuran babası Süleyman Yıldırım'ın bıçaklayarak öldürdü.

Yerel

Antalya'da falezlerden düşerek hayatını kaybeden 24 yaşındaki Berkhan Oğuz'un babası Ebubekir Oğuz, oğlunun cesedi başında uzun süre bekledi.

Yerel

Adana'da uyuşturucu bağımlısı 38 yaşındaki uyuşturucu bağımlısı oğlu Hazım Evren'i öldüren babadan acı mesaj geldi.

Yerel

Adana’da, uyuşturucu için para isteyen oğlunu öldüren baba, "200 lira verdim. 100 lira daha istedi. Veremeyeceğimi söyleyince, satırla saldırdı" dedi.

Yerel

Çanakkale'de Furkan Sülünoğlu adındaki şahıs, evde çıkan tartışmada annesi Canan Kabil’i bıçaklayarak öldürdü.

Yerel

Yozgat'ın Sarıkaya ilçesinin Kürkçü köyünde yaşayan Rahime Kula ve oğlu İlyas Kula, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitirdi.

Yerel

İzmir'in Karabağlar ilçesinde babasını sırtından bıçaklayarak öldüren Bora İnan'ın, emniyette verdiği ifade ortaya çıktı.

Yerel

Trabzon'da oğlu Hasan Emral'ı tabancayla öldürdükten sonra aynı silahla intihar eden baba Pirali Emral'ın , borç yüzünden oğluyla tartıştığı ortaya...

Yerel

Trabzon’da Pirali Emral isimli şahıs, tartıştığı oğlunu vurarak öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti.

Yerel

İstanbul Kağıthane'de madde bağımlısı olduğu iddia edilen Ali Çiftçi, silah çektiği babası tarafından vurularak öldürüldü.

Yerel

Çorum'un İskilip ilçesinde baba ve oğlu arasında çıkan tartışmada Mustafa A. adlı kişi, oğlu Sefa A.'yı bıçaklayarak ağır yaraladı.