Orman Haberleri

Orman haberleri ve güncel Orman gelişmeleri, Orman ile ilgili tüm video, Orman fotoğrafları ve Orman haberleri Polemik Haber sitemizde


Çevre

Orman Genel Müdürlüğü (OGM), Uşak Merkez ve Banaz'da meydana gelen orman yangınlarının kontrol altına alındığını açıkladı.

Gündem

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Amasya, Balıkesir, Kastamonu, Manisa, Muğla, Samsun, Sinop ve Sivas'taki bazı alanlar orman sınırları dışına çıkarıldı.

Yaşam

Adıyaman’ın merkez köyleri sınırlarında otluk alanda çıkan ve rüzgarın etkisiyle ormanlık alana sıçrayan yangın, ekiplerin müdahalesi ile kontrol altına alındı.

Gündem

İzmir’in yazlık beldesi Çeşme ilçesi Alaçatı Mahallesi Deliklikoy mevkisinde sabah saatlerinde başlayan orman yangınında 3 kişi yaşamını yitirdi.

Genel

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyinde PKK'lı teröristlerin, yerlerinin tespit edilememesi için ormanları ateşe verdiğini bildirdi.

Gündem

CHP Genel Başkan Yardımcısı Erhan Adem, artan orman yangınları ve bu yangınların doğaya verdiği onarılamaz zararların azaltılması için önlem paketi...

Genel

Valilerin başkanlığında toplanan Orman Yangınları Mücadele Komisyonlarının aldığı karar ile Türkiye genelinde orman yangınlarını önlemek amacıyla yangın riski taşıyan 27...

Yerel

Muğla'nın Marmaris ve Antalya'nın Aksu ilçelerinde sabah saatlerinde orman yangını çıktı. Yangınlar havadan ve karadan müdahale ile büyümeden kontrol altına...

Genel

Antalya Orman Yangınları ile Mücadele Komisyonu, bugün Uluslararası Ormancılık Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde (UOEM) toplandı.

Zlider

Muğla'nın Bodrum ilçesinde emlak ve oto kiralama işiyle uğraşan Ümit Erol'un (50) ormanda çuvalda cesedinin bulunmasına ilişkin yürütülen soruşturmada 4'ü...

Çevre

Antalya, Balıkesir, İstanbul, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla, Mersin, Sivas, Trabzon ve Yozgat'ta bazı alanların orman sınırları dışına çıkarılmasına karar verildi.

Yerel

Zonguldak’ta ormanda benzin dökülerek yanmış bulunan erkek cesedinin, kaçak işletilen bir maden ocağında çalışan Afganistan uyruklu şahsa ait olduğu belirlendi.