Reisi Haberleri

Reisi haberleri ve güncel Reisi gelişmeleri, Reisi ile ilgili tüm video, Reisi fotoğrafları ve Reisi haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın helikopter kazasında hayatını kaybeden İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin cenazesine katılacağını duyurdu.

Genel

İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi’nin Pazar günü meydana gelen helikopter kazasında hayatını kaybetmesinin ardından bugün İran’ın kuzey doğusundaki Tebriz kentinde Reisi...

Gündem

İran'da Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasında ölmesine yönelik konuşan Bahçeli, "Türkiye'de de yaşanabileceğini düşünmek bir vehim değil" dedi.

Dünya

Azerbaycan dönüşü helikopter kazasında heyetiyle birlikte yaşamını yitiren İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi için, Tebriz'de cenaze töreni düzenlendi.

Gündem

İran'da Cumhurbaşkanı Reisi'nin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin konuşan CHP lideri Özel, "İsrail ile bağlantısının olmadığını ümit etmek isteriz" dedi.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindeki heyetin, helikopter kazasında hayatını kaybetmesi üzerine taziye mesajı yayımladı.

Dünya

İran hükümeti, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindeki heyetin helikopter kazasında hayatını kaybetmesine ilişkin "Milletin kahramanı, liderliğin sadık dostu Reisi'nin...

Dünya

İran devlet televizyonu, Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi’yi taşıyan helikopterin kaza geçirdiğini ve yardım ekiplerinin kazanın yaşandığı bölgeye ulaşmaya çalıştığını duyurdu.