Rusya Haberleri

Rusya haberleri ve güncel Rusya gelişmeleri, Rusya ile ilgili tüm video, Rusya fotoğrafları ve Rusya haberleri Polemik Haber sitemizde


Dünya

Rus tank komutanı Tümgeneral Nikolay Plotnikov yaptığı açıklamada Rusya’nın işgal etmesi gereken 3 kenti sıraladı.

Dünya

Norveç, Ukrayna'da devam eden savaş nedeniyle Rus turistlerin neredeyse ülkeye tüm girişleri engelleyeceğini açıkladı

Dünya

Rusya, Ukrayna’nın kuzeyindeki Harkiv kentini İHA’larla vurdu. Saldırıda aralarında bir çocuğun da bulunduğu 5 sivil yaralandı.

Dünya

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Çin'e yaptığı ziyareti ile ilgili İngiliz medyasına değerlendirmelerde bulundu. Muhabirin Çin’i Rusya’ya destek vermekle suçlayıp,...

Dünya

Ukrayna Acil Durumlar Servisi, Rusya’nın füze saldırısıyla Nikopol ve Mikolayiv kentlerini vurduğunu duyurdu.

Dünya

ABD basınına yansıyan haberlere göre, Rus muhalif Navalni'nin ölümünden Vladimir Putin sorumlu tutulmuş olsa da Putin, doğrudan emir vermemiş olabilir.

Dünya

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türkiye'deki deneyimin tekrarlanmaması için faiz indirimi konusunda dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

Dünya

Rusya yönetimi, ABD'nin dünyaca ünlü yatırım bankası JPMorgan'ın ülkedeki banka hesaplarına el konulmasına karar verdi.

Dünya

Rusya’nın bugün Ukrayna’nın Dnipropetrovsk kentine düzenlediği füze saldırısında 2’si çocuk olmak üzere 8 kişi yaşamını yitirdi.

Dünya

Ukrayna Acil Durumlar Servisi, Rusya’nın Çernihiv kentine füzeli saldırı düzenlediğini, 14 kişinin hayatını kaybettiğini, 61 kişinin de yaralandığını duyurdu.

Gündem

Rus devletine ait medya kuruluşunun, Türkiye'deki seçimlere dair yayımladığı analizde, Yerel seçim sonuçlarının Türkiye'yi bir yol ayrımına getirdiğini savunuldu.

Dünya

Rusya, Ukrayna’nın kuzeyindeki Harkiv bölgesinde bombardıman düzenledi. Saldırılarda 2 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.