Terörist Haberleri

terörist haberleri ve güncel terörist gelişmeleri, terörist ile ilgili tüm video, terörist fotoğrafları ve terörist haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Irak'ın kuzeyindeki Gara ve Hakurk bölgelerine düzenlenen hava harekatı sonucunda. bölücü terör örgütü üyesi 12 terörist, etkisiz hale getirildi.

Gündem

Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde tespit edilen 3 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekatı ile etkisiz hale getirildi.

Gündem

Milli Savunma Bakanlığı, Metina ve Gara bölgelerinde tespit edilen 6 PKK'lı teröristin, hava harekâtıyla etkisiz hâle getirildiğini açıkladı.

Gündem

Irak’ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde tespit edilen 5 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.

Gündem

Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesinde saldırı hazırlığı yapan 2 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hâle getirildiğini duyurdu.

Dünya

Moskova'daki yer alan konser salonuna yapılan ve 60'tan fazla kişinin ölümüne neden olan saldırının faillerinin yakalandığı duyuruldu.

Gündem

Yeşil kategoride aranan terör örgütü PKK/YPG'nin sözde sorumlularından Halil Tekin, Suriye Kamışlı'da etkisiz hale getirildi.

Gündem

PKK/KCK-PYD/YPG’li Rızgar Amed kod adlı terörist Mehmet Kılıç, Zeytin Dalı Harekat Alanı’na sızmaya çalışırken yakalandı.

Gündem

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesindeki 3 ve Hakurk bölgesindeki 2 PKK’lı teröristi etkisiz hâle getirildi.

Dünya

Putin'in politikalarını eleştiren eski Dünya Satranç Şampiyonu Garry Kasparov, Rusya'da teröristler listesine alındı.

Gündem

PKK/KCK terör örgütünün sözde sorumlusu 'Mazlum' kod adlı Murat Kızıl, MİT ve Emniyet tarafından gerçekleştirilen operasyonla, Avrupa’ya kaçmaya çalışırken yakalandı.

Gündem

Piyade Sözleşmeli Er Salih Ay’ı şehit eden teröristlere yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda, 8 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.