Yasak Haberleri

yasak haberleri ve güncel yasak gelişmeleri, yasak ile ilgili tüm video, yasak fotoğrafları ve yasak haberleri Polemik Haber sitemizde


Dünya

Güney Kıbrıs Cumhuriyeti, öğrencilerin okullarda cep telefonu kullanımını yasaklamaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili Eğitim Bakanı'ndan açıklama geldi.

Gündem

Tunceli, Diyarbakır, Iğdır, Muş, Siirt, Batman, Şırnak, Mardin, Bitlis, Van, Hakkari ve Ağrı illerinin ardından, Bingöl'e de gösteri ve yürüyüş...

Dünya

Norveç, Ukrayna'da devam eden savaş nedeniyle Rus turistlerin neredeyse ülkeye tüm girişleri engelleyeceğini açıkladı

Gündem

Ticaret Bakanlığı, reklamlarda “anne tarifi”, “anne formülü”, “anne dokunuşu” gibi ifadelerin kullanılmasıyla ilgili durdurma kararı aldı.

Dünya

Dünyada farklı kültürlere sahip ülkelerde, duyanların ağzını açık bırakacak garip yasaklar bulunuyor. İşte en garip yasaklara sahip ülkeler...

Gündem

Giresun Valiliği, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, açık alanda alkol tüketimine yasak getirildiğini duyurdu.

Ekonomi

Son aylarda fahiş derecede artan beyaz et fiyatları nedeniyle Ticaret Bakanlığı, beyaz et ihracatının yasaklanmasına yönelik çalışma başlattı.

Teknoloji

ABD'nin Çin merkezli sosyal medya platformu TikTok'a yönelik "ya sat ya kapat" kararının ardından, platformun Türkiye'de de yasaklanması gündemde.

Gündem

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından alınan kararla marketlere satışı yasaklanan limon sosu ve nar ekşisi gibi ürünlere, sık tüketilen yeni...

Gündem

Milli Savunma Bakanlığı, operasyon ve harekat bölgelerinde akıllı ve kameralı telefon kullanımının kesinlikle yasaklandığını açıkladı.

Gündem

1 Mayıs kutlamalarının Taksim Meydanı’nda yapılmasının engellenmesine dair kararlarda, “toplantı ve gösteri yürüyüşü” düzenleme hakkının ihlal edildiğine hükmedildi.

Dünya

İsrailli 'aşırılıkçı yerleşimcilerden' Filistinlileri hedef alıp öldürdükleri tespit edilen kişilerin, İngiltere'ye girişleri yasaklandı.