Zafer partisi Haberleri

zafer partisi haberleri ve güncel zafer partisi gelişmeleri, zafer partisi ile ilgili tüm video, zafer partisi fotoğrafları ve zafer partisi haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Adana'da basın toplantısı düzenleyen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, terörle mücadele konusunda çok sert mesajlar verdi.

Gündem

Zafer Partisi'nin 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde İBB Başkan Adayı, Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Azmi Karamahmutoğlu oldu.

Gündem

Zafer Partisi’nin İBB adayı Alparslan Türkeş'in atamasını yaptığı son Ülkü Ocakları Genel Başkanı olan Azmi Karamahmutoğlu oldu.

Gündem

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın 79 ilde aday çıkaracaklarını açıklamasının üzerine İstanbul adayının kim olacağı belli oldu. İşte tüm...

Gündem

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yerel seçimlerde Kars ve Iğdır’da DEM Parti’ye karşı hangi adayı destekleyeceklerini açıkladı.

Gündem

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, yerel seçimde tüm illerde aday çıkaracaklarını ancak Iğdır ve Kars'ta HDP’ye karşı en güçlü adayı...

Gündem

Diyarbakır’da kayyım belediyesinin vatan haini Şeyh Said'in adını bir bulvara vermesiyle ilgili konuşan Ümit Özdağ, "karar kayyımın değil Erdoğan'ın kararı"...

Gündem

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, AK Partililerin yaptığı ankette Zafer Partisi’nin yüzde 7’i geçtiğini iddia etti.

Gündem

Zafer Partisi Kayseri İl Başkanı Hacı Ali Demirkaya sosyal medya paylaşımları nedeniyle gözaltına alındı.

Gündem

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı ziyaret etti.

Gündem

Aksaray'da esnaf ziyaretlerine katılan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, seçimlerde iş birliği için İYİ Parti'den gelecek cevabı beklediklerini açıkladı.

Gündem

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, seçim çalışmaları için geldiği Nevşehir'de, İYİ Parti'ye seçim iş birliği çağrısıyla ilgili açıklamalarda bulundu.