İstanbul Pendik'te eski boksör Engin Karanlık, birlikte yaşadığı kadına sarkıntılık yaptığını öne sürdüğü arkadaşı İkrami Güler'i döverek öldürdü. 

Arhavi'de 'HES' protestosu Arhavi'de 'HES' protestosu

Olay, 11 Nisan Perşembe günü saat 02.00 sıralarında Doğu Mahallesi'nde meydana geldi.

Engin Karanlık, birlikte yaşadığı Selda Uzan ve İkrami Güler'le birlikte alkol almak için eve geldiler. Bir süre evde oturduktan sonra Engin Karanlık lavaboya gitti. 

Bir süre evde oturduktan sonra Engin Karanlık lavaboya gitti.

Lavobadayken Güler'in Selda Uzan'a sarkıntılık yaptığını duyduduğunu öne süren Karanlık, Güler'i konuşmak için kapıya davet etti. 

Burada ikili arasında yaşanan tartışma sonrasında Engin Karanlık, İkrami Güler'i yumrukla saldırdı. Güler aldığı darbeler sonucu yere yığıldı.

Ozelpendikteeskiboksorarkadasi38828Jpg L Jk7 G B U Q0Kia K W Nauzzo S Q

MEZARLIĞA BIRAKIP KAÇTI

Bir süre sonra yerde hareketsiz yatan Güler'i, Engin Karanlık Uzan'la birlikte evlerinin yakınında olan mezarlığa bırakıp kaçtı.

ÇEVREDEKİLER POLİSE İHBARDA BULUNDU

Sabah saatlerinde mezarlıkta hareketsiz yatan kişiyi gören çevredekiler polise ihbarda bulundu. Mezarlığa gelen sağlık ekipleri, İkrami Güler'in hayatını kaybettiğini belirledi.

EVDE YAKALANDILAR

Polis ekiplerinin çalışmasıyla şüpheli Engin Karanlık evinde yakalandı. Karanlık, Selda Uzun ile birlikte gözaltına alındı.

MAHALLE SAKİNİ: BAĞIRIŞMA SESLERİ DUYDUM

Mahalle sakini Fatih Aydın, "Saat 02.00 sıralarında bağırışma sesleri duydum. Kadın heralde cinnet geçiriyor sandım. Daha sonra o ses kesildi. Başka bir şey duymadım. Sabah emniyet geldi. İnceleme yaptı. Boksçu gelmiş döverek öldürmüş, başka bir şey duymadım" dedi.

Ozelpendikteeskiboksorarkadasi38828 3Jpg Nwu C Pzq K U W7 Aj Mq9H Amx A

İlhami Güler

(DHA)