Konya Büyükşehir Belediyesi resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada soruşturma başlatıldığı ifade edilerek, “Hayvan Rehabilitasyon Merkezimizde yaşandığı iddia edilen üzücü olay hakkında soruşturma başlatılmıştır. Bu hususlarda kurumsal hassasiyetimiz en üst noktadadır. Konu etraflıca değerlendirilerek sorumlular hakkında yasal işlem ve suç duyurusu yapılacaktır” denildi.

İşten çıkarma fırtınası geliyor: Her 3 işverenden 2’si işçi çıkartmayı düşünüyor İşten çıkarma fırtınası geliyor: Her 3 işverenden 2’si işçi çıkartmayı düşünüyor

SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER YÜKSELDİ

Sosyal medyada çok sayıda kullanıcının tepkisine neden olan görüntülere ünlü isimler de öfke kustu.

Hayko Cepkin: “Yetkin kişiler ulaşsın diye yayınlıyorum. Yoksa görüntünün üstünü hemen elimle kapattım siz de kapatın. Görmeyin, görmeyin vahşeti, ziyan olsun bu vicdansızların hayatı, zehir olsun yaşamı, gülmeye yeltense ağlamak nasip olsun nesiyle gurur duyayım lan ben bu hayatın.”

hayko cepkın tweet-1

Fırat Albayram: “İnsanın aklı almıyor o kadar çalışan rahatlıkla izliyor ve o kadar alışmışlar ki… İğrenç nasıl insanlarla yaşıyoruz.”

firat albayram

Oğuzhan Uğur: “Oğlum ben ne izledim az önce? Hani psikopat desen, kişinin şahsına sinirlensen o da değil. Bir sürü insan var orada. Anket yapsan yüzdeye girerler. İnanılmaz. ”

oguzhan ugur

Celil Nalçakan: “Konya’da, Mamak’ta barınaklarda çekilen videoları izlediniz mi? Ben az önce izledim! Bu vahşeti, bu katliamı yapana, yaptırana, göz yumana, ses çıkarmayana, haram olsun aldığı her nefes. #MamaktaKatliamVar #KonyadaKatliamVar”

celıl nalcakan

Demet Akalın: “Elleriniz kırılsın! Çekenin de Allah belasını versin! Susanın da versin! #Konyadakatliamvar Mevlana şehri orası be utanın!”

demet akalin

Mert Fırat: “Maalesef barınaklar hepsi olmasa da hayvanların her gün benzer şiddete maruz kaldığı yer. Artık hayvanların barınaklara kapatmanın tek çözüm olduğunu söyleyenler tekrar düşünsün. Hayvanlar işkence altında can verirken katillerine hiçbir şey olmuyor. #konyadakatliamvar”

mert fırat

Alperen Duymaz: “Yok artık ya! Yok artık! Gereken en ağır cezanın verilmesi gerekir bu çalışana! Böyle vicdansızlık olmaz.”

alperen duymaz

Polemik Haber