Amerika'dan Esenyurt'a gelen Cleoptra Mae Denms, feci şekilde can verdi. Denms'in cenazesi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken korkunç iddiaların hedefi olan işletmeden cevap alınamadı.

SICAK GELİŞME! Özgür Özel, CHP Grup Başkanlığı görevinden istifa etti SICAK GELİŞME! Özgür Özel, CHP Grup Başkanlığı görevinden istifa etti

Amerikalı Cleoprea Mae Denms, 22 Ağustos'ta yağ aldırmak ve saç ektirmek için Türkiye'ye geldi. Denms, 26 Ağustos'ta istediği işlemleri yaptırmak için Esenyurt'taki özel bir kliniğe yattı. 46 yaşındaki Denms'e yağ aldırma ve saç ektirme işlemi yapıldı. Denms, işlemlerin ardından tedbir amaçlı hastanede müşahede altına alındı.

2 GÜN SONRA FENALAŞARAK ÖLDÜ

Burada gözlem altında tutulan Denms, işlem yaptırdıktan 2 gün sonra fenalaştı. Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Denms,  yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Denms'in cenazesi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. 

KLİNİK YETKİLİLERİ İDDİALARI CEVAPLAMADI

Kadının yağ aldırma ve saç ekim işlemi yaptırdığı kliniğin yetkilileri, iddialara cevap vermezken işlemleri de kendilerinin yapmadığını öne sürdü.

Kaynak: DHA