Can Yaman İtalya''da başrol oynayacak!

Can Yaman İtalya''da başrol oynayacak! Ünlü oyuncu Can Yaman, geniş bir hayran kitlesine sahip olduğu İtalya''da, reklam anlaşmasının ardından bir de dizi anlaşması yaptı. Bay Yanlış dizisinin bitmesi ile yeni bir projeye imza atan oyuncu dizinin başrol oyuncusu olacak.

Magazin 22.12.2020, 15:50 22.12.2020, 15:50
Can Yaman İtalya''da başrol oynayacak!

 Can Yaman, geniş bir hayran kitlesine sahip olduğu İtalya'da, bir dizi anlaşması yaptı. Bay Yanlış dizisinin bitmesi ile yeni bir projeye imza atan oyuncu dizinin başrol oyuncusu olacak.

Türk dizi sektörünün son iki yıldır en çok aranan isimleri arasında olan Can Yaman, yurt dışına açılıyor. Daha önce İtalya ve İspanya'da büyük bir hayran kitlesi tarafından karşılanan Yaman, İtalya'da dizide başrol oynayacak.

Ünlü oyuncu İtalya'nın önde gelen yapım şirketlerinden Luxvide'nin sahibi Luca Bernabei ile "Sandokan" projesinin başrolü için anlaştı.Dizinin çekimleri 2021’in Ekim ayında İtalya da başlayacak

Ünlü oyuncu yeni rolü için sıkı bir hazırlık kampına girecek. İtalyan halkının bir dönemine damga vuran Sandokan karakteri Can Yaman ile hayat bulacak.

Yorumlar (0)
23
parçalı bulutlu