Eşinin ölüm haberini alan Ece Erken'den ilk sözler...

Beşiktaş'ın eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, gece saatlerinde Bakırköy'de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Olayın ardından henüz açıklama yapmayan Erken hakkında ilk açıklama yakın arkadaşı Bircan Bali'den geldi.

Magazin 27.01.2022, 12:55 27.01.2022, 13:19
Eşinin ölüm haberini alan Ece Erken'den ilk sözler...

Beşiktaş’ın eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde Bakırköy’de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı. Saldırı sonrası hastaneye kaldırılan Mahmutyazıcıoğlu yaşamını yitirdi.

Ece Erken’in yakın arkadaşı Bircan Bali, sunuculuğunu yaptığı programda, Erken’in evde annesi ve oğlu ile olduğunu açıkladı.

'ONU ÇOK SEVİYORUM, NASIL YAŞAYACAĞIM?'

Bali, Erken’in annesiyle konuştuğunu belirterek şunları söyledi:

“Annesi Ece Erken’i yalnız bırakmıyor. Oğlu Eymen’in henüz hiçbir şeyden haberi yok. Sabah Bodrum’a gideceklerini sanıyor. Ece, annesine ‘Ben onu çok seviyorum nasıl yaşayacağım?’ demiş. Olayın doğruluğuna inanmak istemiyor.”

Ece Erken, 2014-2015 yılları arasında evli kaldığı Serkan Uçar’dan olan oğlu Eymen, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Mahmutyazıcıoğlu’nun ilk eşinden olan çocuklarıyla çekildiği yılbaşı fotoğraflarını, Instagram hesabından “Her şey geride kalsın; yepyeni sayfalara umutlu hikayeler yazalım… 2022'de yıldızımız hep parlasın. Şahane bir yıl dileriz” notuyla paylaşmıştı.

Ece Erken-Şafak Mahmutyazıcıoğlu çifti geçen yıl haziran ayında nikâh masasına oturmuştu

Yorumlar (0)
22
açık