Nusret''ten kadına şiddete paylaşımı.... Et fırlatarak erkeği yere seriyor

Nusret''ten kadına şiddete paylaşımı.... Et fırlatarak erkeği yere seriyor ''Saltbae'' hareketiyle dünya çapında üne kavuşan sosyete kasabı Nusret Gökçe, paylaştığı video ile kendi tarzıyla kadına şiddete tepki gösterdi

Magazin 09.11.2018, 11:38 09.11.2018, 11:38
Nusret''ten kadına şiddete paylaşımı....  Et fırlatarak erkeği yere seriyor

Sosyal medya paylaşımları ve tuz serpme (saltbae) hareketiyle dünya çapında üne kavuşan ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen et restoranı zinciri sahibi Nusret Gökçe, sosyal medya paylaşımıyla kadına şiddete tepki gösterdi.

Paylaşılan videoda, restoranda oturan bir çift arasında çıkan tartışmanın ardından erkeğin eşine el kaldırması üzerine, Nusret kestiği eti erkeğe fırlatarak onu yere seriyor.

'AHMET KURAL'A İYİ GÖNDERME OLMUŞ'

Instagram hesabından bir video paylaşan Nusret Gökçe, paylaşıma "Kadına şiddete hayır!" notunu ekledi. Nusret Gökçe'nin videosu kısa süre içerisinde yüz binlerce kişi tarafından izlendi ve yorum yağmuruna tutuldu.
Nusret Gökçe'nin bir takipçisi paylaşıma, "Nusret Gökçe adamsın, seviyoruz seni" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Ahmet Kural'a iyi gönderme olmuş. Tebrik ederim" yorumunu yaptı.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always treat your woman right. Kadina şiddete hayır!! #saltbae #saltlife #salt

Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yorumlar (0)
21
açık