Özge Özder'i sinirlendiren yorum

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'de Doktor Derya karakterine hayat veren ünlü oyuncu Özge Özder, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına gelen bir yoruma sinirlendi. "O kadar saçma ki! Dizide, kıyafetlerle hamileliğini saklayacak Özge Özder yerine koyacak hiç mi oyuncu kalmadı?" yorumuna oyuncu tepki gösterdi.

Magazin 17.01.2021, 18:06 17.01.2021, 18:17
Özge Özder'i sinirlendiren yorum

Eşiyle birlikte olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan oyuncuya bir takipçisi "O kadar saçma ki! Dizide, kıyafetlerle hamileliğini saklayacak Özge Özder yerine koyacak hiç mi oyuncu kalmadı?" yorumunu yaptı. Ünlü oyuncu, yapılan bu yoruma tepki gösterdi.

Özder takipçisinin yorumuna: 

Şikayetinizi yapım şirketine iletin. İşten çıkayım bu pandemide. Siz de rahat edin, göz zevkiniz de. Gerçi kadrosuna aldıkları bir kadını hamile kaldı diye işsiz bırakacak insanlarla çalışmıyorum çok şükür" şeklinde cevap verdi.

Özge Özder ayrıca şu yorumu yaptı:

"Nasıl göründüğüm hep hemcinslerime dert. Erkeklerden negatif yorum gelmez. Hayatım kadının kadına öfkesi, hıncı, düşmanlığı ile geçti. Çok bilmişlik içeren hemcinslerimi hayatımdan ayıkladım. Ayrıca sizin başka derdiniz mi kalmadı?"
 

Yorumlar (0)
19
açık