Robert De Niro'dan şaşırtan itiraf: Atatürk'ü oynamak isterdim

Oscar ödüllü efsanevi aktör Robert De Niro, sahibi olduğu restoran zinciri Nobu'nun İstanbul şubesini ziyaret etmek için geçtiğimiz günlerde İstanbul'a geldi. İstanbul'a hayran kaldığını her fırsatta dile getiren ünlü yıldız, kendisi hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

Magazin 28.06.2022, 16:11 28.06.2022, 16:29
Robert De Niro'dan şaşırtan itiraf: Atatürk'ü oynamak isterdim

"The Godfather", "Taksi Şoförü", "Sıkı Dostlar" ve "İrlandalı" gibi birbirinden başarılı yapımlarla dünya sinemasına damga vuran Robert De Niro, kurucusu olduğu Uzak Doğu restoranı Nobu'yu ziyaret etmek için önceki günlerde İstanbul'a geldi. 

'YEMEK KÜLTÜRÜYLE ANILAMAYACAK KADAR ZENGİN'

GÜNAYDIN'da yer alan habere göre, ilk olarak Şişli'de bir otelde basın toplantısı düzenleyen De Niro,  Türk yemeklerini çok lezzetli bulduğunu söyledi. Ünlü aktör "Türkiye çok güzel bir ülke. Zengin bir kültürü var. Sadece yemek kültürüyle anılamayacak kadar zengin. 20 yıl önce geldiğim zaman salaş yerlerde, sokak aralarında çok lezzetli yemekler yediğimi hatırlıyorum" ifadelerini kullandı. 

Ünlü aktör Robert De Niro: İstanbul'u keşfetmeyi çok İstiyorum -

'AKLIMA İLK ATATÜRK GELİYOR'

"Türk dünyasından tarihi bir şahsiyeti oynamak isteseydiniz, kim olurdu?" sorusuna yanıt veren De Niro, "Eminim ki tarihinizde canlandırmaktan çok büyük keyif alacağım birçok tarihi kişilik var. Ama elbette aklıma ilk olarak Atatürk geliyor. Ama şu an için böyle bir durum yok" şeklindeki açıklamalarıyla Türk hayranlarını şaşırttı.

Yorumlar (0)
32
az bulutlu