Seren Serengil''den kötü haber! "Ameliyat olmazsam yaza çıkamazmışım"

Seren Serengil''den kötü haber! ''Söylemezsem Olmaz'' adlı magazin programında sunuculuk yapan Seren Serengil, geçtiğimiz gün hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Serengil, 46 kiloya kadar düştüğünü ve ameliyat olması gerektiğini açıkladı.

Magazin 28.12.2020, 14:39 28.12.2020, 14:39
Seren Serengil''den kötü haber!

Bir süredir Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programında sunuculuk yapan Seren Serengil'den sağlık sorunları yaşadığını duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Serengil, yaşadıklarını takipçileriyle paylaştı.

Seren Serengil, paylaşımında; "Sevgili canlarım, o kadar merak edenim ve sevenim varmış ki insan hastayken en çok ihtiyacı olan şey buymuş... Ben maalesef büyük sağlık sorunları yaşıyorum. Önceleri belli etmemeye çalıştım annem üzülmesin sizler üzülmeyin diye ama iş biraz ciddiye bindi" 

"46 KİLOYA DÜŞTÜM"

"46 kiloya düştüm ve vermeye devam ediyorum... Geri dönüşüm ameliyatına vücut hazır mı, şu aşamada kaldırır mı vücut. Bunun kararı için salı günü tekrar tetkiklerim yapılacak."

Serengil, sözlerine; "Bazen aylarca yoğun bakımda kalabiliyormuşuz. Tehlikeli ve zor bir süreç ama öte yandan da olmasam yaza çıkmazmışım... Dualarınızla yine bunu da atlatacağım. İyiyim. Dinleniyorum, serum takılıyor. İyi olacağım İnşallah..." diye devam etti.

Yorumlar (0)
26
açık