Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu evleniyor! İşte nikah tarihi

Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu evleniyor! İşte nikah tarihi Fatih Portakal’ın YouTube''da yer alan programına konuk olan Taner Ölmez; Nişanlım Ece Çeşmioğlu ile önümüzdeki yaz evleneceğiz. Pandemi bitmezse bile sınırlı sayıda davetliyle bu nikah kıyılacak" dedi.

Magazin 21.12.2020, 15:02 21.12.2020, 15:02
Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu evleniyor! İşte nikah tarihi

Fatih Portakal’ın YouTube'da yer alan programına konuk olan Taner Ölmez; "Nişanlım Ece Çeşmioğlu ile önümüzdeki yaz evleneceğiz" dedi.

'Mucize Doktor' dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez, uzun süredir aşk yaşadığı oyuncu Ece Çeşmioğlu ile geçtiğimiz haziran ayında nişanlanmıştı.

Fatih Portakal'ın YouTube kanalına konuk olan Taner Ölmez, özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu. "Covid-19 salgını olmasaydı şimdi evli biriydim" sözleriyle dikkat çeken oyuncu "Nişanlım Ece Çeşmioğlu ile 2021'in yazında evleneceğiz. Pandemi bitmezse bile sınırlı sayıda davetliyle bu nikah kıyılacak" dedi.

Başarılı oyuncu geçtiğimiz haftalarda Latin Amerika'da televizyon sektörünün ödüllerinden biri olan Produ Ödülleri'nde 'En İyi Yabancı Erkek Oyuncu' ödülüne layık görülmüştü.

Yorumlar (0)
18
açık