Ünlü oyuncu Balamir Emrem, ölen arkadaşı Arda Öziri''nin nişanlısıyla evlendi!

Ünlü oyuncu, ölen arkadaşının nişanlısıyla evlendi! 2018 yılında geçirdiği kaza nedeniyle hayatını kaybeden ünlü oyuncu Arda Öziri''nin 6 yıllık nişanlısı Vildan Örnek ile yakın arkadaşı Balamir Emrem geçtiğimiz gün dünyaevine girdi. Oyuncunun bir arkadaşı bu duruma sosyal medyadan tepki gösterdi.

Magazin 24.12.2020, 07:12 24.12.2020, 07:12
Ünlü oyuncu Balamir Emrem, ölen arkadaşı Arda Öziri''nin nişanlısıyla evlendi!

2018 yılında geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybeden ünlü oyuncu Arda Öziri'nin nişanlısı Vildan Örnek ile yakın arkadaşı Balamir Emrem geçtiğimiz gün evlendi.

Arda Öziri 2018 yılında maç dönüşünde TEM otoyolunda motorsikleti ile kaza geçirmiş, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Oyuncu pek çok dizide aldığı roller ile hafızalara kazınmıştı. 

Arda Öziri’nin o dönem 6 yıldır nişanlı olduğu Vildan Örnek, Öziri’nin vefatının ardından arkadaşının doğum gününde paylaştığı fotoğraflar nedeni ile tepki toplamıştı. Örnek, Öziri ile ilişkilerinin iki yıl önce sona erdiğini söyleyerek kendini savunmuştu.

Arda Öziri’nin eski nişanlısı Vildan Önek, Öziri’nin yakın arkadaşı ile evlendi. Arda Öziri gibi oyuncu olan yakın arkadaşı Balamir Emren ile Vildan Önek’in evliliği Arda Öziri’nin başka bir arkadaşı olan Cengiz Çolak ise bu duruma arkadaşlarınızı iyi seçin, siz ölünce namusunuza göz dikebilirler sözleri ile tepki gösterdi.

Yorumlar (0)
25
açık