Ünlü oyuncu Umut Oğuz isyan etti! '' İki senedir işsizim''

Umut Oğuz isyan etti! '' İki senedir işsizim'' Oyuncu Umut Oğuz, eşi Sevilay Oğuz ve oğlu Dora ile ormanda yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı. Oğuz, pandemiden dolayı dizi sektöründe de işlerin iyi gitmediğini ve iki senedir işsiz olduğunu söyledi. Bir yapım şirketiyle görüşen Oğuz, kendisine 10 yıl önceki ücretinin teklif edildiğini söyledi.

Magazin 25.12.2020, 10:42 25.12.2020, 10:42
Ünlü oyuncu Umut Oğuz isyan etti! '' İki senedir işsizim''

Umut Oğuz, eşi Sevilay ve oğlu Dora ile ormanda yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı.Oğuz, pandemiden dolayı dizi sektöründe de işlerin iyi gitmediğini ve iki senedir işsiz olduğunu söyledi. 

Oyuncu Umut Oğuz eşi Sevilay Oğuz ve oğlu Dora ile Belgrad Ormanları’nda görüntülendi. Dizide oynaması için bir yapım şirketiyle görüştüğünü söyleyen Oğuz “10 sene önce aldığım rakamı teklif ettiler. Reddettim, direniyorum. Dizi, sabır işi. Karşılığını almadığın sürece yapılması zor. Uzun süre oynayan arkadaşlara hayranım” dedi.

'YARDIM MESAJLARI GELİYOR'

Umut Oğuz sözlerine şöyle devam etti:

DM’den ‘Bize yardım eder misiniz?’ diye o kadar çok mesaj geliyor ki...Millet bizi evde para basıyoruz sanıyor. Ben de iki senedir işsizim.

 

Yorumlar (0)
25
açık