İtalyan kulüp Napoli, Kim Min-Jae'nin bu yaz takımdan ayrılmasını önlemek için yeni sözleşme imzalama konusunda kararlı.

Corriere dello Sport'ta yer alan habere göre; Manchester United, Kim Min-Jae'nin temsilcileriyle transfer için görüşmelere başladı. Sözleşmesinde 1-15 Temmuz tarihleri arası 48 milyon Euro'luk bir çıkış maddesi bulunan Kim Min-Jae için Manchester United'ın bu ücreti ödeyip transferi bitirmeyi planladığı kaydedildi.

SERBEST KALMA MADDESİ 48 MİLYON EURO

Napoli ise Manchester United'ın bu ücreti ödemesi ihtimaline karşılık olarak Kim Min-Jae'ye zam ve yeni sözleşme önerdi. Yeni sözleşmede Güney Koreli stoperin serbest kalma maddesinin ise 48'den 65 milyon Euro'ya çıkartılması teklif edildi ancak Min-Jae cephesi bu teklifi geri çevirdi.

Fransa'dan Müslüman futbolcular için skandal karar! "Ayrıcalık tanınmayacak" Fransa'dan Müslüman futbolcular için skandal karar! "Ayrıcalık tanınmayacak"

Haberde Kim Min-Jae'nin Fenerbahçe'den Napoli'ye transfer olurken büyük soru işaretleri taşıdığı ancak şu an Avrupa'nın en iyi stoperlerinden biri olduğu vurgulandı.