Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 14 Mayıs 2023’te yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri öncesinde yapmış olduğu yeni çalışmalarını  yurttaşlara duyurmak için yeni sosyal medya hesabı kullanacak.

Yeni sosyal medya hesabını, mevcut olan sosyal medya hesabından duyuran Mansur Yavaş, “Yönetim anlayışımız gereği bu hesabı sadece Ankara ile ilgili duyurular ve faaliyetlerde kullanmaya devam edeceğim. Seçim sürecindeki çalışmalarımız için ise yeni sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi rica ediyorum” ifadelerini söyledi.

Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaret, toplantı ve görüşmeleri paylaşacağı yeni sosyal medya hesapları şu şekilde:

Twitter: mansuryavas23

Instagram: mansuryavas23

Tiktok: mansuryavas23 

Seçim süresince televizyon ve gazetelerde yer alan haber ve demeçleri de Mansur Yavaş İletişim Ofisi tarafından kontrol edilen yeni sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacak. Hesapların bilgileri ise şu şekilde:

Twitter: mansuryavas23tv 

Instagram: mansuryavas23tv

İşte Mehmet Şimşek'in arşivi! Erdoğan, onun hakkında neler söyledi? İşte Mehmet Şimşek'in arşivi! Erdoğan, onun hakkında neler söyledi?

(ANKA)