Mehmet Dinçerler, A Para'da Funda Karayel'in sunduğu Yıldızlı Sohbetler programına konuk oldu. Hadise ile olan 5 aylık evliliği geçen eylül ayında sona eren Mehmet Dinçerler, şarkıcıya hediye ettiği 3 milyon lira değerindeki yüzüğün sahte olduğu iddiası hakkında ilk kez konuştu.

'BİR İTİBAR SUİKASTI VAR'

Dinçerler, konuya ilişkin yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı; 
“Yüzük sahte değil, böyle bir şey olabilir mi? İlişkiyi yıpratmak için yapılan şeylerdi. Konuşmaya tenezzül etmedim, çünkü ne söylesem zaten tersi yazılıyordu. Bir itibar suikastı vardı. Mutlu bir beraberlik varken yüzüğün değerinin konuşulması çok saçma.”

'ÖYLE BİR DİYALOĞUMUZ HİÇ BİR ZAMAN OLMADI'

'Boşandıktan sonra robot süpürge ve gümüş tepsiyi geri aldın mı' sorusunu da yanıtlayan iş insanı, 'Robot süpürge haberi gerçekten çok komikti, ben de çok güldüm. İnsanlara eğlence çıktı ama ben hayatım boyunca çıktı böyle ufak tefek şeylerin peşinde koşmuş bir adam değilim. Zaten öyle bir diyaloğumuz da hiçbir zaman olmadı. Biz hiçbir zaman maddiyata bağlı eşyaların veya başka şeylerin peşinde koşan olmadık' dedi.

Britney Spears’ın hesabı silindi: Hayranları polisi aradı Britney Spears’ın hesabı silindi: Hayranları polisi aradı

'CAHİLCEYDİ'

Dinçerler, geçmişte attığı, boşanma döneminde gündem olan tweet’leri için de özür diledi: “Cahilceydi. Çok küçük yaşta attığım saçma sapan şeylerdi. Herkesten özür dilerim.”