Merhaba astrolojiseverler,

Artık sonbaharın kapısından başımızı uzattık. Bu ay bizi yer yer gerilimli bir gökyüzünün beklediğini söylemek isterim.

4 Eylül ve sonrasında yoğun konular hem bireyselde hem dünya genelinde sularla ilgili yoğun konular çalışacak. Nedir bunlar ; su taşması , seller , sulardan gelen hastalıklar, su ile ilgili evlerde iş yerinde su borularında patlamalar yaşanabilir.

10 Eylül 2023 günlük burç yorumları 10 Eylül 2023 günlük burç yorumları

7 Eylül le birlikte para piyasaları ,para kullanım şekilleriyle ilgili ,ortak para alanlarıyla ilgili adımlar , girişler.Ekonomi ve salgınlar yoğun konulardan. Köprü kurulacak birleşmeler şirketler , ortaklı birleşmeler, ortak para kullanımı gibi gündemlerimiz olacak. 

Kapalı kapılar , kalpler arkasındaki sırlar gizli konular, gizli düşmanlıklar , başlangıçlar , bitişler , hayaller , rüyalar.... Ayak ağrıları, sıvı ile ilgili diz sıvısı örnek sorunlar böbrekler, bağırsaklar sağlık sorunklarından.

15 Eylülde aslan burcunda bir yeni ay , 29 Eylülde balık burcunda bir dolunay yaşanacak.

Aslan yeni ayı ; muhakeme yeteneğimizi kullanarak yeni bir konuya başlangıcı gösteriyor .Balık dolunayında da stratejik davranarak yani planlarla bazı konularda bitişler yaşatacak .


Haftalık Burç Yorumları: 2-8 Mart Haftası Burç Yorumları - Astroloji Mahmure

Eylül'de yükselene göre burçlar ;

KOÇ

Eylül genelinde konunuz koruma altına aldığınız şeyler bunlar ; aşkınız mı, konfor alanınız mı, anneniz mi ? sizin için ne ise. 15 eylül deki yeni ayda iş, kariyer ve sorumluluk aldığınız konularda bir şeyleri karşılaştırarak , muhakeme yaparak yeni başlangıç yapacaksınız. belki iş değişikliğigörev, , mevki ,sorumluluk alanında değişiklik olabilir.Balık dolunayında aşk konusunda bitişler ama bunu öylesine yapmıyorsunuz planlayarak yapıyorsunuz resmen kendi istediğiniz şekilde gerçekleşmesini son bulmasını sağlıyorsunuz. Belkide bu bir ilişkinin evliliğe geçiş noktasıdır.

BOĞA

Eylül gündeminiz aile , aile içi bitişler , başlangıçlar , sırlar.  15 eylül Aslan yeni ayıyla karar ve hdef konusunda muhakeme ederek yeni bir adım atacaksınız.  Yeni bir hedef de olabilir , işle ilgili , statü ile ilgili yeni bir hedef için adımda atabilirsiniz.  29 eylül Balık dolunayında ; artık aile ile ilgili gündem konunuz ne ise bu konuyu kökten halletme , 

İKİZLER

Eylül de yoğun gündeminiz ;eş, çocukkar, kardeşiniz, komşunuz bile olabilir kiminle yakın ilişkide iseniz onlarla yoğun görüşmelerle geçecek . 15 eylül Aslan yeni ayında yeni bir şeye adım atıyorsunuz. Bir şeyleri ölçüp biçip karar veriyorsunuz .Yurtdışı bazlı konular olabilir, hedeflerinizle ilgili yeni bir adım olabilir, akademik anlamda bir konu olabilir. 29 eylül Balık dolunayında artık kangren olan yakın çevreyle konularda gayet planlı konuları bitiriyorsunuz. Eş olu , çocuklar olur , kardeşiniz gibi zaman geçirdiğiniz kişilerle .

YENGEÇ

Eylül boyuncagündeminiz ; para , sahip olduklarım ve gücüm . 15 eylül Aslan dolunayı ile ; pasif gelirler, ortaklı kazançlarla yeni bir şeye bşlama yeni bir krediye yada işe girmeye tutkuyla başlamaya adım atmaya hazırlanıyorsunuz.  29 eylül balık dolunayı ile yakın çevrenizle akılcı bir plan sonucunda yada bir pazarlıkla para ve gelir kısmında bitişler ama yeni kazançlar için başlangıçlar adına bitişlerle devam edecek.

ASLAN

Eylül cesur adımlar, ani tepkiler , ilk kez yapacağınız işler ve öfkeyle , yoğun inişli , çıkşlı duygu geçişleriyle  geliyor. 15 Eylül Aslan yeni ayı ; günlük yaşamınız, işinizle , rutin yaptığınız konularda muhakeme sonucu yeni bir adım atmanızı sağlayacak yeni başlangıç yaptıracak. Sanatsal yeteneğiniz aşırı yüksek ortaya çıkarın bu ay fırsatları kullanın.  29 eylül Balık dolunayı ile ; uzaklaşma kararı , belki taşınma sürecine girebilirsiniz. Bütcenizi ayarlayıp cesurca bir adım atabilirsiniz.

BAŞAK

Eylül ayında sosyal çevrenizle ilgili yoğun bitişler , olaylar sırlar ve konuları içeriyor. 15 Eylül Aslan yeni ayı ile ; aşk konusunda muhakeme yaparak yeni bir adım atacaksınız. Neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar verip bir ilişki başlangıcıda yaşanabilir. Sanatsal işlerle uğraşıyorsanız güzel işler çıkarabilirsiniz.  29 Eylül Balık dolunayı ile ; cesur bir hamleyle uzaklaşma , taşınma kararı alabilirsiniz. Özellikle sosyal çevrenizle ilgili düşmanlıklar bu sebepten sonlanmalar yaşanabilir.

TERAZİ

 Eylül ayı boyunca gündeminiz , iş kariyer, statü konuları olacak . 15 Eylül Aslan yeni ayıyla ;  ev , aile ile ilgili bazı şeyleri tartıp biçip bu konularda yeni bir şeye başlanabilir. Ev alma , yuva kurma ,,tadilat yada yeni bir şey alma başlama konusunda . Artık eylülle b irlikte eyleme geçiyorsunuz.  29 eylül Balık  dolunayıyla işle ilgili bir konuyu planlayıp sonlandırıyorsunuz konu sizin isteğiniz ve planınız doğrultusunda bitiriliyor. belkide yeni bir kapı açılsı , başlangıç yapılsın diye kimbilir. 

AKREP

Eylül ayı boyunca konunuz , gğündeminiz  hedefleriniz, uzaklar , akademik kariyer olaccak . 15 Eylül Aslan dolunayi ile ; hayatınıza yeni bir kazanç kapısı açılacak.  Muhakeme yeteneğinizle uygun işten kazanç elde etmek için yeni bir adım atacak ve gücünüzü kazancınızı çoğaltacaksınız. 29 eylül Balık dolunayı iıle  ; hedeflerde değişiklik , sonlanma , daha ileriye gitmek ,daha iyiyi hedeflemek için bazı şeyleri bitirip yeni bir şeyin karaını alabilirsiniz. 

YAY

 Eylül ayı biraz krizli ,  borçlarla boğuşarak , ortak kazançları yoluna sokmak gibi , operasyonlar ve ameliyetarla  geçebilir. !5 Eylül Aslan yeni ayıyla ; cesurca adımlar , yeni başlangıçlar yapmak için ölçüp biçeceğiniz girişimlerle geliyor. 29 Eylül Balık dolunayı ile ; artık geçmişteki bir şeyi tamamen bitirme zamanı diiyor. Maddi yada manevi anlamda geçmişi temizleme enerjisi veriyor. yeni bir şeye başlamak için iyi olabilir. 

OĞLAK

 Eylül boyunca gündeminiz ikili tüm ilişkiler burda yoğun konular. 15 Eylül Aslan yeni ayıyla ; yoğun duygular başlangıçlar , bitişler, köprü kurulacak başlangıçlar, yeni bir şeye adım ama karşılaştırma yaparak atılacak adım. Çok yoğun duygular . 29 Eylül Balık dolunayı ile ; uzun süreli i,lişkiniz, evliliğiniz, ortaklığınızda krizli bir olayı kullanıp , özellikle plan bitirme ,sonlandırma.

KOVA

 Eylül gündeminiz ; günlük yaşantınız, rutin yaptığınız işler , sağlığınız olacak . 15 Eylül Aslan dolunayı ile ; duygular , bitişlerden ,başlangıçlara , gizli düşmanlıklar, yanlız kalma isteği .Aslında işte bu yeni ayda her şeyi herkesi tartıp ederine karar verip yeni bir başlangıç yapacaksınız . 29 Eylül Balık dolunayıyla ; artık günlük yaşamınızı etkileyecek belki bir işten çıkma , belki bir sağlık sorununu  bitirme belki düşünce yapınızı tamamen değiştirecek ruhsal yenilenme yaşayabilirsiniz.

BALIK 

Eylül ayı boyunca ; aşkınız, zevkleriniz , koruma altına aldığınız ne konu varsa onlarla ilgili yaşayacaklarınız var. 15 Eylül Aslan yeni ayı ile ; ait hissetmediğiniz konularda yeni bir adım taşınma , ayrılma konuları. Baba ile yeni bir başlangıç yeni bir gündem .') Eylül Balık dolunayı ile ; hisleriniz , düşünceniz, rutin yaptığınız işlerde bitişler. belki işi bırakma , hayatınızın günlük akışını değiştirecek bitişler ama planlı , stratejik hamklelerel yapılacak bitişler.