Aston Villa'nın Galatasaray'dan kiraladığı Nicolo Zaniolo, Euro 2024 elemeleri öncesi İtalya Milli Takımı kampında açıklamalarda bulundu.

Malta ile oynanacak maç öncesi basınla bir araya gelen Zaniolo, "Zor maçlara hazırlanmak daha kolaydır. Daha zayıf bir takıma karşı oynadığınızda biraz daha az konsantrasyona sahip oluyorsunuz. Zor maçlar farklıdır. Bu maçları oynamayı seviyorum." dedi.

Sezon başında Galatasaray'dan Aston Villa'ya kiralık olarak katılan Zaniolo, "İtalya'da, İngiltere'ye göre medya ve taraftar baskısı daha fazla. İngiltere'de arkadaşlarımla yürüyebiliyorum. İtalya'da bu durum biraz yorucu oluyor. Burada kendimi çok iyi hissediyorum. İklime de alıştım; yağmurla uyanıyorsunuz, saat üçte hava güneşli, iki saat sonra tekrar yağmur yağıyor." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'den İnönü'de altın değerinde 3 puan: 1-3 Fenerbahçe'den İnönü'de altın değerinde 3 puan: 1-3

"Roma'da Totti'nin 10 numaralı forması sana teklif edildi mi?" sorusunu yanıtlayan yıldız oyuncu, "Bunu asla kabul etmezdim. Üzerinizde gereksiz baskı yaratır. Hepimiz o formanın kime ait olduğunu biliyoruz ve ben onu almayı hiç düşünmedim." şeklinde konuştu.

Kaynak: NTV Spor