Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi'nde piyano kursu eğitimi alan öğrenciler, depremzedeler için düzenlenen 3. Uluslararası Müziğin Yıldızları Buluşması’nda sahne aldı.  

Bursa’da düzenlenen 3. Uluslararası Müziğin Yıldızları Buluşması’nda; Bilecik Belediyesi piyano kursiyelerinden Ayşe Rana Özkan, Aslı Şentürk, Defne Çamoğlu ile yarışmalara finalist olmaya hak kazanan Rana Kızılkaya performans sergiledi.

Bilecik Belediye Başkanlığı, sosyal medya hesapları üzerinden etkinliğe ilişkin, Sanat "Akademisi Piyano Kursu öğrencilerimiz; depremzedeler yararına düzenlenen 3. Uluslararası Müziğin Yıldızları Buluşması için Bursa’da. Festival sonucu İzmir’de düzenlenecek olan programa davet edilen öğrencilerimiz; Ayşe Rana Özkan, Aslı Şentürk, Defne Çamoğlu ile yarışmalara finalist olarak katılmaya hak kazanan Rana Kızılkaya’yı yürekten kutluyoruz" paylaşımı yaptı. 

İYİ Parti'ye geçen Faik Öztürk: 'Safiye tek bir partiye geçebilirsin' dedi İYİ Parti'ye geçen Faik Öztürk: 'Safiye tek bir partiye geçebilirsin' dedi

ANKA HABER AJANSI