Beyaz TV'de ekranlara gelen "Derin Futbol" programında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Rasim Ozan Kütahyalı diyaloglarının yankıları sürüyor.

Ali Koç, Kütahyalı'nın FETÖ ile içli dışlı olduğu dönemi masaya taşıdı. Ali Koç, Kütahyalı'ya Bank Asya'dan aldığı krediyi sordu. Yine Koç, Kütahyalı'ya "Aziz Yıldırım'ın adını ağzına alırken besmele çekeceksin. Sen Zekeriya Öz'ün heykelini dikmeye çalışan adamsın. Kul hakkı yedin, bu senin alnından silinmeyecek. İnşallah Allah basından senin gibileri temizler" sözleriyle tepki gösterdi.

Koç, “Rasim Ozan Kütahyalı ne zaman spor yorumcusu oldu? Tam 3 Temmuz sonrası oldu. Mehmet Baransu ile ne hikmetse aynı dönem…” ifadelerini kullandı.

KÜTAHYALI'NIN PAYLAŞIMI POLEMİĞİ SÜRDÜRECEK

Kavga gün boyu sosyal medyanın gündemine otururken, Koç'un hedefindeki Kütahyalı'dan karşı atak gecikmedi. Kütahyalı, sosyal medya hesabından tartışmaları alevlendirecek bir paylaşımda bulundu.

Kütahyalı, "Doktor bu neeee?" başlıklı paylaşımda Gülen cemaatinin organizasyonu olan 11. Türkçe Olimpiyatları'na sponsor olan Koç Holding'e teşekkür eden cemaatin paylaşımına yer verdi.