AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, TBMM'de misafir ettiği hemşehrileri ile çektiği selfie fotoğrafını sosyal medya hesabında "Biz bu milletin ta kendisiyiz" notuyla paylaştı.

Fotoğrafta Yenişehirlioğlu'nun kolundaki 562 bin TL'lik Rolex saat dikkat çekti ve sosyal medyada tepkilere yol açtı.

Gelen tepkiler üzerine Yenişehirlioğlu paylaşımı sildi.

Roo

İliç bilirkişi raporunda, olay "iş kazası" olarak tanımlandı İliç bilirkişi raporunda, olay "iş kazası" olarak tanımlandı

YENİŞEHİRLİOĞLU: TAKMAYA DEVAM EDECEĞİM

Daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada paylaşımı silme nedeninin Ispartalı partililere yönelik hakaretlerden kaynaklı olduğunu savundu.

Saatiyle ilgili ise "helal yoldan edindiğim saatim" dedi ve takmaya devam edeceğini söyledi.

"Bu paylaşımımı silmemin sebebi şudur: Arkamda yer alan değerli Ispartalı partililerimize yönelik hakaretler ve küfürlerden dolayıdır. Bu seviyesiz yorumlar silinse bile twetterde görülüyor. Oysa paylaşımım Instagram’da duruyor. Zira orada seviyesiz paylaşımlar silinince görülmüyor. Bu arada alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim."

SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER

Yenişehirlioğlu'nun bu açıklaması da sosyal medyada tartışmalara yol açtı. Bazı kullanıcılar Yenişehirlioğlu'nun saatin fiyatını savunmasını eleştirirken, bazı kullanıcılar ise Yenişehirlioğlu'nun paylaşımını silme ve açıklama yapma hakkına sahip olduğunu savundu.