RTÜK üyesi İlhan Taşcı'nın, Beyaz TV’de yayınlanan “Derin Futbol” programı ile ilgili, RTÜK Başkanlığı’na yaptığı başvuru sonuçlandı. Taşçı, dün sosyal medyadan yaptığı açıklamada, RTÜK'ün Beyaz Tv'ye para cezası verdiğini duyurdu. 

rasim ozan kutahyali
Rasim Ozan Kütahyalı (ROK)

'BEN ONUN PLAKASINI HER ŞEYİNİ BİLİRİM'

Kılıçdaroğlu: Eleştirilemem diyenden umudu kesin Kılıçdaroğlu: Eleştirilemem diyenden umudu kesin

Rasim Ozan Kütahyalı, kararın açıklanmasının ardından katıldığı yayında CHP'lileri hedef alarak 'Bunlar manyak, bunlar faşist' diye konuştu. Hakaretlerini sürdüren Kütahyalı, küfürlü ifadelerini yayında tekrarlayarak savundu. Kütahyalı'nın küfür etmenin normal olduğunu anlatması dikkat çekti.

Kütahyalı, İlhan Taşçı'yı tehdit ederek; "Bizi şikayet eden... Ben onun plakasını, her şeyini bilirim... Şimdilik karışmıyorum... Şimdilik bir şey demiyorum...' diye konuştu.

'ÇYDD VE KUMPASDER'E BAĞIŞLAYACAĞIM'

Rasim Ozan Kütahyalı'nın katıldığı yayından anları paylaşan RTÜK üyesi İlhan Taşçı, "Rasim Ozan Kütahyalı’ya bu videodaki sözlerinden dolayı tazminat davası açıyorum. Kazanacağım tazminatı ÇYDD ve KumpasDer'e bağışlayacağımı şimdiden ilan ediyorum. Bildiklerini artık mahkemede anlatır kirli ağız!" ifadelerini kullandı.