Rusya'nın Khimki şehrinde bulunan bir okulda 11 yaşındaki bir kız öğrenci sınıf arkadaşına okulun tuvaletinde bıçakla saldırdı.

Yerel basında çıkan haberlere göre, iki kız dersten izin alarak birlikte tuvalete gittiler ve daha sonra, şüpheli kız kurbana evden getirdiği büyük bir mutfak bıçağıyla saldırdı. Tartışmanın ardından saldırgan, sınıf arkadaşını "öldürdüğünü" söyleyerek sınıfa geri döndü.

MEDYA ‘KISKANÇLIK’ DİYOR

Olay, polis ve acil servislerin okula gelmesiyle büyük bir tepkiyi tetikledi. Saldırıdan sağ kurtulan kurban, durumu kritik bir şekilde hastaneye kaldırıldı. 11 yaşındaki iki çocuk arasındaki anlaşmazlığa tam olarak neyin yol açtığı bilinmese de, bazı medya kuruluşları bunun kıskançlıktan kaynaklandığını öne sürdü.

Kılıçdaroğlu ve İnce'nin görüşmeleri sona erdi! 'Bu Erdoğan gitmelidir' Kılıçdaroğlu ve İnce'nin görüşmeleri sona erdi! 'Bu Erdoğan gitmelidir'

Rusya soruşturma komitesinin yerel ofisi, kasten cinayete teşebbüs ve okul yetkilileri tarafından sergilenen şüpheli ihmal hakkında bir ceza soruşturması başlattığını söyledi.

POLEMİK HABER/DIŞ HABERLER