Bomba iddia... Aziz Yıldırım geri dönüyor

Fenerbahçe'de uzun yıllar başkanlık yapan Aziz Yıldırım ile ilgili gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre, yeniden başkan olmak için girişimlere başladığı öne sürüldü. 

Spor 04.02.2022, 09:14
Bomba iddia... Aziz Yıldırım geri dönüyor

Fenerbahçe'de uzun yıllar başkanlık koltuğunda oturan Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe başkanlığına aday olacağı iddiası gündeme düştü.  Bugün basın mensuplarıyla bir araya gelecek olan Yıldırım'ın başkanlığa aday olacağı yönünde sinyaller vereceği düşünülüyor.

'SANDIĞA BU KEZ GÖMÜLEN ALİ KOÇ OLUR'

Gazeteci Gökhan Dinç, Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe başkanlığına aday olmak için girişimlere başladığını belirtti. Dinç yaptığı açıklamada, "Aziz Yıldırım'ın gazetecilerle bir araya gelmesi benim gözümde başkan adaylığına start verdiği anlamını taşıyor. Aziz Yıldırım, Ali Koç'un karşısında başkan adayı olursa sandığa bu kez gömülen Ali Koç olur" ifadelerini kullandı.

'BEN FENERBAHÇE'NİN KENDİSİYİM'

24 Haziran 2021'de basın toplantısında konuşan Aziz Yıldırım, "Ben aday olmayacağım. Fenerbahçe'nin geleceğini tehlikede gördüğüm için toplandık." derken "Her gecenin sabahı olmaz bilin, beni kızdırmayın. Ben Fenerbahçe'nin kendisiyim. Korkuyorsunuz. Beni soyundurmayın yine." ifadelerini kullanmıştı.

3 Haziran 2018'de yapılan Fenerbahçe Başkanlığı seçimlerinde Ali Koç, 21 bin 350 oyun 16 bin 92'sini alarak 20 yıldır başkanlık görevinde bulunan Aziz Yıldırım'ı geçmiş ve Fenerbahçe'nin yeni başkanı olmuştu. Koç, 26 Haziran 2021'de tek aday olarak girdiği başkanlık seçimini ise 6 bin 459 oy alarak kazandı.

Yorumlar (0)
23
açık