Emre Kılınç: Bu maçı unutacağız, unutturacağız

Emre Kılınç: Bu maçı unutacağız, unutturacağız Galatasaraylı futbolcu Emre Kılınç, Süper Lig''de 13. haftanın açılış maçında Fatih Karagümrük''ün Galatasaray''ı 2-1 yendiği maçla ilgili konuştu.

Spor 19.12.2020, 12:48 19.12.2020, 12:48
Emre Kılınç: Bu maçı unutacağız, unutturacağız

Galatasaraylı futbolcu Emre Kılınç, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Emre Kılınç "Bu maçla ilgili söylenecek çok şey yok. Bunu telafi edecek maçlarımız var. Hatalarımızdan ders çıkaracağız. Bunu atlatacak güçte bir takımız. En kısa sürede bu maçı biz de unutacağız; taraftarımıza da unutturacağız. Telafi edip inşallah taraftarımızı sevindireceğiz. Biz de saha içinde kendimizden memnun değildik. Önemli olan bu maçların üstesinden gelebilmek. Bu güce de sahip bir camiayız" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın Uruguaylı sol beki Marcelo Saracchi ise maçtan sonra şunları söyledi:

"Biraz şanssız bir dönem geçirdiğimi söyleyebilirim. Sakatlıklar performansımı olumsuz etkiledi. Zamana ihtiyacım var. İlerleyen günlerde sezon başındaki gibi yüzde yüzüme ulaşmaya çalışacağım. %100 bahane olarak söylemiyorum ama sahanın zemini, küçük bir stat olması ve rakibin bu sahaya alışık olması da etkendi. Kendi açımızdan biraz daha konsantre olabilirdik. İkinci yarıya başlar başlamaz yenen gol konsantrasyon eksikliğinden oldu."

Yorumlar (0)
23
parçalı az bulutlu