Fenerbahçe'nin yeni hocası belli oluyor

Fenerbahçe'de başkan Ali Koç ve yönetici Selahattin Baki'nin, Jorge Jesus ile Lizbon’da yüz yüze yaptığı görüşme de 67 yaşındaki teknik adamın cevabını 1 hafta içinde vereceği öğrenildi.

Spor 26.04.2022, 09:08 26.04.2022, 09:16
Fenerbahçe'nin yeni hocası belli oluyor

Yeni sezonda takımın başına geçecek teknik direktörü belirlemek için sonlara yaklaşan F.Bahçe'de Başkan Ali Koç ve yönetici Selahattin Baki, Jorge Jesus için Portekiz'e gitti. Yapılan görüşmelerde 67 yaşındaki çalıştırıcı ve yardımcılarıyla karşılıklı maddi ve manevi isteklerin masaya yatırıldığı, sarı-lacivertli takımın mevcut kadro yapısı ve oyuncularla ilgili görüş alışverişinde bulunulduğu öğrenildi.

YARDIMCISI İSTANBUL’A GELEBİLİR

Başkan Koç'un plan ve projelerinden etkilenen Jesus'un Arabistan'dan gelen astronomik tekliflere rağmen Fenerbahçe'nin önerdiği 7 milyon Euro'luk pakete sıcak baktığı belirtildi. Portekizlinin ekibi, sarı-lacivertlilerin maçlarını izlemeye başlarken yardımcılarından birinin önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelebileceği de toplantıda konuşuldu. Jesus'un son kararını 1 hafta içinde Başkan Ali Koç'a bildirmesi ve imzaların atılması bekleniyor. (SÖZCÜ)

Yorumlar (0)
17
açık