Trabzonsporlu taraftarlar Kopenhag'a cevap verdi

Trabzonsporlu taraftarlar, ilk maç öncesi gece saatlerinde bordo-mavili ekibin oyuncularını gece boyu havai fişek gösterisi yaparak rahatsız eden FC Kopenhag taraftarlarına aynı şekilde cevap verdi.

Spor 24.08.2022, 12:55 24.08.2022, 16:08

Trabzonspor'un UEFA Şampiyonlar Lig'i play-off turu rövanş maçında bugün saat 22:00'de FC Kopenhag ile karşılaşacak. Bu önemli maç öncesi Trabzonsporlu taraftarlar gece saatlerinde rakibinin konakladığı otel önünde yüksek sesle marşlar söyleyip havai fişek gösterisinde bulundu.

BENZER RAHATSIZLIĞI KOPENHAG TARAFTARI DA YAPMIŞTI

Trabzonspor'un Kopenhag ile oynadığı UEFA Şampiyonlar Lig'i play-off turu ilk karşılaşma öncesinde ki gece Kopenhaglı taraftarlar gece boyu havai fişek gösterisi ile Trabzonsporlu futbolcuların dinlenmesini engellemişti. Trabzonspor ertesi gün oynadığı karşılaşmada ise Danimarka'da 2-1 mağlup oldu.

BORDO-MAVİLİ TARAFTARLAR DA AYNI ŞEKİLDE CEVAP VERDİ

Danimarka da yaşanan bu olaylardan sonra bu gece geç saatlerde bordo-mavili taraftarlar da Trabzon'da bir otelde konaklanan FC Kopenhag oyuncularının dinlenmesini önlemek amacıyla gece boyu havai fişek gösterisiyle beraber marş söylediler.

Yorumlar (0)
14
açık