Türk futbol tarihinde bir ilk yaşandı! Oynadığı kulübü satın aldı...

TFF 2. Lig'de mücadele eden Çorum FK, takım kaptanı Murat Yıldırım'a satıldı. Kulüpten yapılan açıklamada "Kulübümüzün Sayın Murat Yıldırım'a devredilmesi hususunda sona gelinmiştir" denildi.

Spor 15.05.2022, 12:10
Türk futbol tarihinde bir ilk yaşandı! Oynadığı kulübü satın aldı...

Şampiyonluk hayaliyle başladığı sezonu play-off potasının dışında kapatan Çorum FK'da, kulübün devriyle ilgili somut bir adım atıldı.

TÜRK FUTBOL TARİHİNDE BİR İLK

Türk futbol tarihinde bir ilk gerçekleşmek üzere. Çorum FK'nin takım kaptanı Murat Yıldırım, sezonun bitmesiyle kulübün bağlı olduğu şirketin sahibi Fatih Özcan ile görüşmelere başladı.

GÖRÜŞMELERDE SONA GELİNDİ

Son olarak Murat Yıldırım'ın menajeri ve aynı zamanda danışmanı olan Ali Gürsoy ile kulüp müdürü Özgür Yıldırım bir araya geldi. Çorum FK'nin satışı konusunda bir görüşme yapıldı. Yaklaşık iki saat süren görüşmenin son derece olumlu geçtiği ve fiyat konusunda anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Şirket sahibi Fatih Özcan'ın da gelişmelerden bilgilendirilip, onayı alındı.

RESMİ AÇIKLAMA ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE

Kulübün resmi hesaplarından, "Kulübümüzün Sayın Murat Yıldırım'a devredilmesi hususunda sona gelinmiştir" denilirken detaylı açıklamaların ise önümüzdeki günlerde yapılacağı açıklandı.
 

Yorumlar (0)
20
açık