Sosyal medyada Twich yayıncısı olan Jahrein lakaplı Ahmet Sonuç, daha önce yaptığı paylaşımları ile alakalı İYİ Parti Lideri Meral Akşener'den özür dilediğini sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Bir telefon görüşmesi yaptıklarını belirten Sonuç, "Gençsin. Olur öyle şeyler' dedi. Büyüklük gösterip beni affetti"  şeklinde konuştuğunu belirtti.

AKŞENER ÖZRÜNÜ KABUL ETTİ

Akşener ile yaptığı telefon görüşmesini sosyal medya paylaşımında detaylı şeklide anlatan Sonuç, haddini aşan ifadeleri için özür dilediğini ve Akşener'inde bu özrünü kabul ettiğini söyledi.

'GENÇSİN OLUR ÖYLE ŞEYLER' DEDİ

Jahrein, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında şu açıklamayı yaptı:

‘The Last of Us’ oyununun bilgisayar gereksinimleri açıklandı! ‘The Last of Us’ oyununun bilgisayar gereksinimleri açıklandı!

"Sayın Meral Akşener ile az önce telefonda görüştük. Yeni doğan bebeğimizden ötürü beni ve eşimi tebrik etti. Kendisine ulaşmak için geçen hafta özel kalemine ulaşmıştım. Oğlan erken doğunca yüz yüze görüşemedik. Önceden sarf ettiğim haddimi aşan sözlerden ötürü özür diledim kendisinden. 'Kaç yaşındasın?' dedi. '34' dedim. 'Gençsin. Olur öyle şeyler.' dedi. Büyüklük gösterip beni affetti. 'Gençlerin çıkarlarını koruyun lütfen. Size güveniyoruz' dedim. 'Her şey hallolacak' dedi. Ben oğlumun altını değiştirmeye gidiyorum. Buralar size emanet."