Bu özel video, Sony işbirliğiyle üretildi ve bir şarkı kaydedildi. Ferit Odman davul çalarken, Sarper Arda Akkaya ve Emir Satış gitarlarıyla katkı sağladı. Aynı zamanda müziğin yapımcılığını ve aranjmanını yine Sarper Arda Akkaya ve Furkan Satış üstlendi.

Klip bölümünde ise göz alıcı bir işe imza atıldı. Görüntü yönetmenliğini Oğuzhan Gençtürk yaparken, yönetmenlik koltuğunda Furkan Satış oturdu. Bu video, kulaklık incelemelerinin sıradanlığını aşıyor ve sinematik & müzikal bir deneyim sunuyor.

Sony MDR-MV1, arkası açık bir stüdyo kulaklığı olmasına rağmen, güçlü basları ve kendine has müzikal karakteriyle dikkat çekiyor. Furkan Satış, bu kulaklığın "tam bir Sony" olduğunu vurguluyor, çünkü cansız ve dümdüz bir ses üretmeyip aksine müziğe hayat veriyor. Aynı zamanda uzun süreli kullanımlarda bile hafifliği ve yumuşak kulak yastıkları sayesinde kullanıcıya üstün konfor sunuyor. Furkan, bu kulaklığın kullanımının son derece rahat olduğunu ve kişisel deneyimlerine göre saatlerce mix & master başında oturulabilineceğini belirtiyor.

The Odyofil ekibi, bu özel kulaklık ve “The Dreamcatcher” isimli şarkıları hakkında paylaştıkları içerikle dinleyicilerine benzersiz bir müzik deneyimi sundu. Furkan Satış'ın son video incelemesi, hem kulaklık meraklılarına hem de müzikseverlere hitap eden bir yapıya sahip.

Müzikseverler ve teknoloji tutkunları için Sony MDR-MV1 kulaklık ve bu özel içerik, The Odyofil kanalında keşfedilmeyi bekliyor.

Mersin'de spor kulübü başkanının firari katil zanlısı yakalandı Mersin'de spor kulübü başkanının firari katil zanlısı yakalandı