Bir süredir KOAH hastalığı ile mücadele eden Özay'ın, yaşadığı nefes darlığı sebebi ile hastaneye kaldırıldığı ve ardından hayatını kaybettiği öğrenildi.

KÖTÜ HABERİ MARMARİS'TE ÖĞRENDİ 

Babasının hastaneye kaldırıldığı haberini konser için gittiği Marmaris'te öğrenen Özay, İstanbul'a dönüş yolunda şunları söyledi: Babam için dua edin. Dün akşamdan beri benden saklamışlar. Bugün Dalaman'dan Ankara'ya gidecektik beni İstanbul'a getirdiler. Bana yalan mı söyleniyor. Babam yaşıyor değil mi? Ben çok korkuyorum, bacaklarım tutmuyor. Neden sakladılar benden? Ne olur dua edin lütfen. Sadece yoğun bakımda olsun ve çıksın oradan. Ben dün babamı görmüştüm rüyamda. Ağlamıştım... Ne olur babam yaşıyor olsun, ne olur dua edin. Lütfen dua edin. Birkaç gündür babamı düşünüyordum. İsmini andığımda bile ağlıyordum. En son konuşmalarımızda benim çok mutlu olmamı istemişti. Ben babamsız mutlu olamam. Babam yaşasın ben öleyim, ne olur dua edin.

1 OCAK PAZARTESİ GÜNÜ DEFNEDİLECEK

Özay'ın basın danışmanı tarafından yapılan açıklamada, İlhan Özay'ın 1 Ocak Pazartesi günü Şakir Camii'nde kılınacak ikindi namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'na defnedileceği belirtildi. 

Özge Özpirinçci'den 'Michael Jackson’ çıkışı! Özge Özpirinçci'den 'Michael Jackson’ çıkışı!