Afyonkarahisar İl Başkanı: AK Parti'nin 14 asırlık bir tarihi var

Vefa toplantıları organizasyonunda konuşan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan, "AK Parti dönemi cumhuriyet tarihinin en önemli dönemidir. AK Parti'nin 14 asırlık bir geçmişi vardır" dedi.

Yaşam 20.02.2022, 18:39
Afyonkarahisar İl Başkanı: AK Parti'nin 14 asırlık bir tarihi var

AK Parti Afyonkarahisar teşkilatı vefa toplantılarına devam ediyor. Önceki dönem yönetim kurulu üyelerinin bir araya geldiği toplantıya AK Parti milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban katıldı.  

'BİZE KİM OY VERMİŞ SORGULAMIYORUZ'

AK Parti'de geçmiş dönemlerde yöneticilik yapmış isimlerle mevcut yönetimlerin fikir alışverişi yaptıkları vefa toplantılarında konuşan Uluçay, “AK Parti değişim, dönüşüm ve gelişim partisidir. 14 asırlık bir geçmişi vardır. Ak Parti dönemi Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli bir dönemdir, hatta daha fazlasıdır. Bugün yapılan hizmetleri anlatmaya başlasak akşama kadar bitiremeyiz.  Bütün bunları, temellerini sizlerin attığı, yönetim kurulu üyesi olarak destek verdiği Partimizin Genel Başkanı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sayesinde gerçekleştirdik. Bizler vatandaşlarımızın ayağına hizmet götürürken, kim bize oy vermiş, vermemiş sorgulamıyoruz. Herkesin bir oyu var, onu da ister versin ister vermesin iktidarda olduğumuz müddetçe o kardeşimize hizmeti sunmak boynumuzun borcudur.” dedi.

Toplantıya katılan isimlere Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Daha Adil Bir Dünya Mümkün' kitabı hediye edildi.

Yorumlar (0)
19
az bulutlu