Boşanmak isteyen eşine falçatalı saldırı! 'Ölüm tehditlerine devam ediyor'

Kocaeli'nde yaşayan Ukrayna uyruklu Anna Butim, boşanmak istediği eşi tarafından falçatalı saldırıya uğradığını öne sürdü. Sosyal medyadan fotoğraflar da paylaşan genç kadının yüzünde derin yarıklar olduğu görüldü.

Yaşam 17.01.2021, 12:35 17.01.2021, 12:53
Boşanmak isteyen eşine falçatalı saldırı! 'Ölüm tehditlerine devam ediyor'

Kocaeli'nde yaşayan genç kadın, Ukrayna'dan Türkiye'ye gelen kardeşlerini karşılamak için havaalanına gitmek için yola çıktıktan sonra Bakırköy'e geldiğinde boşanmak istediği eşi tarafından önü kesildi. 

YÜZÜ TANINAMAZ HALE GELDİ

Mesut Öztürkmen tarafından önü kesilerek falçatalı saldırıya uğrayan genç kadının yüzünde yarıklar oluşan kadın tanınamaz hale geldi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Mesut Öztürkmen hakkında uzaklaştırma kararı olduğunu ve onun saldırıya uğradığını öne süren genç kadın, görüntülerini sosyal medya hesabından  paylaştı.

YARDIM İSTEDİ

Yaşanan vahşi olaya tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları ise "MesutÖztürkmentutuklansın" etiketi ile emniyetten yardım isterken ''Karakolda olmasına rağmen çıkınca beni öldüreceğini yazıyor. Çok korkuyorum. Integramdan yazan bayanlara bile telefon numaramı veremiyorum. Haziran ayından beridir boşanmaya çalışıyorum ve ondan kaçmama rağmen kimse bir şey yapamıyor. Allahım sadece sana sığınabilirim. Koru beni'' dedi.
 

Yorumlar (0)
18
açık