Sevdiği kızın ailesi tarafından tecavüze uğradı: Sevgilisiyle birlikte öldürülüp toprağa gömüldü!

Vahşi cinayette akılalmaz ayrıntılar! Kırşehir''de yaşanan vahşi cinayette, Osman Ç. ve Vildan İ., genç kızın ailesi tarafından öldürülerek toprağa gömüldü. Cinayeti işleyen zanlılardan biri, genç adamın tecavüz edildikten sonra bıçaklandığını ve ardından genç çiftin öldürülerek toprağa gömüldüğünü söyledi.

Yaşam 03.01.2021, 08:01 03.01.2021, 08:01
Sevdiği kızın ailesi tarafından tecavüze uğradı: Sevgilisiyle birlikte öldürülüp toprağa gömüldü!

Diyarbakır'dan kan davası nedeniyle yıllar önce Kırşehir'e yerleştiği öğrenilen ailenin, akrabalarının oğluyla zorla evlendirdikleri kızı, bir süre sonra sevdiği gençle kaçtı. Kayıplara karışan gençleri barışma vaadiyle bir araya getiren aile yılbaşı akşamı iki genci infaz ederek çukura gömülmüştü.

İlçe merkezinde sevgilisi Vildan İ. ile birlikte yaşadığı belirtilen Osman Ç.'den 2 gündür haber alamayan yakınları, jandarmaya başvurdu. Ç.'nin ailesi, Vildan İ.'nin ilçeye bağlı Bayramözü köyünde yaşayan ailesinden şüphelendiklerini söyledi. Bunun üzerine jandarma, köyde çalışma başlattı.

TOPRAĞA GÖMÜLÜ OLARAK BULUNDULAR

Yapılan araştırmada Vildan İ.'nin de kayıp olduğu belirlendi. Jandarmanın araştırmaları sonucunda Osman Ç. ve Vildan İ.'nin cesetleri, Dağbaşı mevkisinde toprağa gömülmüş bulundu.

TABANCAYLA ÖLDÜRÜLMÜŞLER

Ç. ve İ.'nin tabanca ile öldürüldükten sonra gömüldüğü belirlendi. Genç sevgililerin cesetleri, yapılan incelemeden sonra hastane morguna kaldırıldı. 

BARIŞMA BAHANESİ İLE GENÇ ADAMI ÇAĞIRMIŞLAR

Jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışma sonucu cinayetle ilgili aynı aileden 8 kişi gözaltına alındı. Savcılığa sevk edilen zanlılardan biri verdiği ifadede, Vildan İ.’nin ailesinin barışma bahanesi ile Vildan İ. ve sevgilisi Osman Ç.’yi, Kaman ilçesine çağırdığını söyledi.

Şahsın ifadesinde, "Kırşehir merkezden Kaman ilçesine barışmak için giden Vildan ve Osman çifti ile ailesi bir süre konuştu. Konuşmanın kavgaya dönmesinin ardından Vildan'ın ailesinden birileri Osman Ç.,'yi evin banyosuna götürerek tecavüz edip bıçakladı. Osman Ç., çok kan akmasın diye leğene konuldu. Vücudunun farklı bölgelerinden yara alan Osman Ç. ve Vildan İ, römorka konularak boş bir araziye götürüldü. Yaralı halde römorkla taşınan Osman ve Vildan ateş edilerek öldürüldü" dediği öğrenildi.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu