Ünlü mobilya fabrikası alevlere teslim oldu!

Düzce’nin Doğanlı köyünde bulunan bir mobilya fabrikasında büyük çaplı yangın meydana geldi. Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye sevk edilen itfaiye ekiplerinin söndürme çalışmaları devam ederken herhangi bir can kaybı yaşanmadığı bildirildi.

Yaşam 27.12.2021, 01:12
Ünlü mobilya fabrikası alevlere teslim oldu!

Düzce merkeze bağlı Doğanlı köyünde bulunun Kelebek Mobilya Fabrikası’nda henüz belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangında fabrika tamamen alevlere teslim oldu.

VALİ OLAY YERİNE GİTTİ

Alevleri gören vatandaşların ihbarı üzerine adrese Düzce ve Kaynaşlı’ya bağlı çok sayıda itfaiye ile sağlık ekipleri sevk edildi. Düzce Valisi Cevdet Atay’ın da yangın ile ilgili bilgi almak için fabrikaya geldiği öğrenildi. 

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Düzce Valiliği'nden yangına ilişkin yapılan bilgilendirme şöyle: 

"İlimiz Doğanlı Köyünde bulunan Kelebek Mobilya fabrikasında akşam saatlerinde çıkan yangın sonrası bütün kurumlarımız ve çevre illerden gelen destek ekipler ile yangına müdahale için seferber olmuşlardır. İlk müdahale sonrası yangın kontrol altına alınmış olup, itfaiye ekiplerinin söndürme ve soğutma işlemleri devam etmektedir. Devletimiz tüm kurumlarıyla gerekli müdahaleleri yapmaktadır. Geçmiş olsun."

Yorumlar (0)
3
parçalı az bulutlu