Fatih Karagümrük'ün Sırp yıldızı Adem Ljajic, Beşiktaş'ta oynadığı zamana dair açıklamalarda bulundu. 

ANLAMSIZ BİR ŞEKİLDE KADRO DIŞI KALDIM'

TRT Spor mikrofonlarına konuşan Ljajic, "Zor bir dönem geçiriyordum. Bir sene önce Beşiktaş'ta anlamsız bir şekilde kadro dışı bırakıldım. Karagümrük'e transferimde yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum" dedi. 

AK Partili başkandan skandal sözler! AK Partili başkandan skandal sözler!

'TAKIM DA DÜŞÜŞ YAŞADI'

Şenol Güneş ile geçirdiği süreyi olumlu şekilde anlatan Sırp futbolcu, "Şenol Hocayla iyi bir ilişkimiz vardı. Bana özgürlüğü verdi ve ben de kendimi daha rahat kanıtlayabildim. Abdullah Hoca ile de iyi bir performansım oldu. O da iyiydi ama Şenol Güneş ile ilişkim daha farklıydı. Şenol Hoca ile daha rahattım. Sadece bireysel anlamda değil, takımda da düşüş yaşadı. Ama şampiyon olduğumuz sezonda verdiğim katkılardan dolayı kendimden memnunum" açıklamasını yaptı.

'BİZE İYİ DAVRANILMADI'

Beşiktaş'ta kadro dışı kaldığı dönem hakkında konuşan Ljajic, "Bir mesaj geldi takım menajerimizden. Kadroda olmayacağımı söylediler. Ben de şok oldum. Beşiktaş'ı ve taraftarı seviyordum. Kimseyle bir problemim yoktu. Anlam veremedim. Kadro dışı kaldığımız dönemde çok iyi davranılmadı bize. Bunun nedeniyle ilgili net bir cevap alamadım" dedi.