Buse Terim'in, çiçek detaylı ayakkabısı eleştiri yağmuruna tutuldu! Buse Terim'in, çiçek detaylı ayakkabısı eleştiri yağmuruna tutuldu!

Al Pacino, 'Hollywood Reporter'a verdiği söyleşide 'Baba' serisinin kendisi için her zaman çok ayrı bir yeri olduğunu belirtti.

'HER ZAMAN HİKAYENİN İÇİNDESİNİZ'

Ünlü oyuncu, "Baba' daha eğlenceli. 'Baba II' ise 'Coppola' için kişisel bir çalışma niteliğinde. 'Baba I'i geçenlerde izledim, bir sahnede her zaman iki ya da üç şey aynı anda gerçekleşiyor. Her zaman hikâyenin içindesiniz, ilerliyorsunuz. Bir sonraki sahnede ne olacağını bilmiyorsunuz, bu tam bir hikâye anlatıcılığı. Bu konuda üstüne yok" dedi.

'BABA II'DE ANLATIM DAHA ÇİZGİSEL'

Sinemanın efsane isimlerinden Al Pacino, serinin ikinci filmi içinse, "Baba II'de anlatım daha çizgisel hale geliyor. Daha farklı, kasvetli ve ağır ilerliyor fakat harika bir film olduğunu söylemeliyim" ifadelerini kullandı.

Al Pacino, Mario Puzo'nun aynı adı taşıyan 1969 tarihli romanından uyarlanan 'Baba' serisinin ilk filminde başrolü Marlon Brando'yla paylaşmıştı.

New York'ta yaşayan güçlü bir İtalyan mafya ailesinin hikâyesini anlatan serinin ikinci filminde de Pacino'ya Robert de Niro eşlik etmişti.

Gişe rekortmeni serinin son filmi 'Baba III' de 1990'da yayımlanmıştı.(Habertürk)