Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, Haziran ayında yapılacak seçimli genel kurulda aday olacağını açıkladı. Yıldırım'ın adaylığını açıklamasının ardından çalışmalarına çok hızlı başladı.

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin maçlarını VAR hakemleri açıklandı Galatasaray ve Fenerbahçe'nin maçlarını VAR hakemleri açıklandı

MOURINHO'YU GETİRME SÖZÜ

İlk olarak başkan olması halinde teknik direktör olarak Jose Mourinho'yu getireceğini açıklamıştı. Gündeme bomba gibi düşen bu haberin ardından Yıldırım, bir bomba daha patlattı. Aziz Yıldırım'ın transfer çalışmaları kapsamında ilk iş olarak Ferdi Kadıoğlu ile görüştüğü öne sürüldü.

YILDIRIM'DAN FERDİ KADIOĞLU'NA 'ALİ KOÇ' GÖNDERMESİ

Aziz Yıldırım'ın Ferdi ve babasına Fenerbahçe'de en az bir sezon daha kalması için bir konuşma yaptığı öne sürüldü. Yıldırım'ın Kadıoğluna, "Bu sene bizimle kal, şampiyon olalım. Sonra seni Arsenal içinuçağa ben bindireceğim" dediği ve Ferdi'nin bunun üzerine Ali Koç'un da kendisine aynı sözü verdiğini söylemesi Aziz Yıldırım'ın da "Onun verdiği sözle, benim verdiğim söz bir mi?" dediği iddia edildi.