Dolandırıcılık suçlamasıyla tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan, sağlık sorunları gerekçe gösterilerek cezaevinden tahliye edilmişti. Bahar Candan'ın da cezaevinde olmadığı anlaşıldı.

Bahar Candan'ın cezaevinde olmadığ Nihal Candan'ın ziyaretiyle ortaya çıktı.

Dolandırıcılık çetesine üye olduğu iddiasıyla Kasım 2023'te tutuklanan Nihal Candan'ın aynı suçtan tutuklanan kardeşi Bahar Candan'ın, tutuklu kaldığı cezaevinde kendini yaralayarak hastaneye yatırıldığı iddia edilmişti.

Bahar Candan-1

Nihal ve Bahar Candan kardeşler lüks yaşamlarını sosyal medyada sergilemeleriyle tanınıyordu. Geçen yıl fenomenlere düzenlenen operasyonlara iki kardeş de dahil edilmişti.

HASTANEDE ZİYARET ETTİ

Ablası Nihal Candan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kardeşini kaldığı Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ziyaret ettiğini duyurdu.

Eski İYİ Parti milletvekili Aylin Cesur partisinden istifa etti Eski İYİ Parti milletvekili Aylin Cesur partisinden istifa etti

Bahar Candan1

“AZ KALDI, EVİNE KAVUŞACAKSIN"

Candan bir sonraki paylaşımında ise şu ifadeleri kullandı: Burası senin evin değil bir tanem. Az kaldı evine, ailene kavuşacaksın. Canım kardeşim, güçlü kardeşim. Dayanmak zorundayız ikimiz de.